Acer nabídne dva all-in-one počítače s Chrome OS

Android |

Společnost Acer plánuje rozšířit nabídku svých all-in-one zařízení o další model, který využívá operační systém Chrome OS. Společnost již tento systém v minulosti použila pro své Chromebooky, ovšem pro desktopy to bude premiéra.

Acer nabídne dva all-in-one počítače s Chrome OSSpolečnost Acer plánuje rozšířit nabídku svých all-in-one zařízení o další model, který využívá operační systém Chrome OS. Společnost již tento systém v minulosti použila pro své Chromebooky, ovšem pro desktopy to bude premiéra.

Plány se týkají dvou nových počítačů, jeden bez dotykové obrazovky a druhý s podporou dotykového ovládání. Oba se začnou v USA prodávat již tento měsíc. Oba počítače mají displej o velikosti 21,5 palce s Full HD rozlišením, procesory Nvidia Tegra K1 se čtyřmi jádry, 4 GB operační paměti RAM a porty USB 3.0 a USB 2.0. Samozřejmostí je Wi-Fi, Bluetooth 4.0 a HD kamery pro skype.

Model Acer Chromebase DC221HQ bude ochuzen o dotykové ovládání, na druhou stranu bude levnější o 100 dolarů. Takže pokud dokážete oželet mastnou obrazovku plnou otisků, může být váš za 330 dolarů. Dotykový Acer bude stát 430 dolarů.Úvodní foto: AcerKomentáře