Acer příští rok představí dalších šest telefonů s Google Android

Android | 13.12.09

Poté, co byl uveden na trh přístroj Acer Liquid, představitelé výrobce ohlásili příchod dalších šestí telefonů s Google Android zaměřených na široké spektrum zákazníků.
Acer bude prodávat dalších šest mobilních telefonů s Google Android

Společnost Acer plánuje během první poloviny příštího roku uvést na světové trhy dalších pět až šest mobilních telefonů vybavených operačními systémem Google Android. Tento týden to oznámil jeden z čelních představitelů tchajwanského výrobce elektroniky.

Nové telefony Acer s Google Android mají pokrýt celý trh, takže budou nabízeny ve všech cenovým kategoriích a navíc se zaměřením služeb pro pracovní i osobní účely.  Kdy přesně se dostanou nové stroje na trh však zástupci Aceru odmítli specifikovat.

Acer Liquid, vůbec první telefon s Google Android značky Acer, se dostal do prodeje právě tento týden. Liquid je vybaven 3,5palcovým dotykovým displejem a verzí 1.6 operačního systému Google Android. Prozatím je však k dostání pouze prostřednictvím asijských operátorů. Na pultech evropských obchodů by se měl objevit v prvním čtvrtletí příštího roku.
Komentáře