Dva TV sticky společnosti ConQuest rozšiřují možnosti televize

Android |

Společnost ConQuest rozšiřuje nabídku Android zařízení a uvádí dva nové modely – Android TV box eGreat U8 a Android TV Stick eGreat H9. Oba je možné jednoduše připojit přes HDMI k televizoru a rozšířit jeho možnosti. Ať už se jedná o sledování filmů, poslech hudby, surfování po internetu, trávení času na sociálních sítí nebo hraní her.

Dva TV sticky společnosti ConQuest rozšiřují možnosti televizeSpolečnost ConQuest rozšiřuje nabídku Android zařízení a uvádí dva nové modely – Android TV box eGreat U8 a Android TV Stick eGreat H9. Oba je možné jednoduše připojit přes HDMI k televizoru a rozšířit jeho možnosti. Ať už se jedná o sledování filmů, poslech hudby, surfování po internetu, trávení času na sociálních sítí nebo hraní her.

eGreat U8Obě zařízení jsou shodně postavena na čtyřjádrovém procesoru ARM Cortex-A9 pracující na frekvenci 1,6 GHz. Grafiku obstarává čtyřjádrový Mali400. Pro plynulý běh operačního systému Google Android 4.2 Jelly Bean jsou k dispozici 2 GB operační paměti. K připojení k internetu slouží rychlá WiFi (model U8 má i LAN 10/100) a přes dvojici USB portů může uživatel zase jednoduše připojit externí úložná zařízení, jako jsou flash disk nebo externí pevný disk. Kapacitu zařízení pak lze rozšířit vložením paměťové karty typu microSD(HC). K dispozici pro oba modely je také multimediální prostředí XBMC, které možnosti obou zařízení dále rozšíří.

Zatímco k eGreatu U8 je dodáváno dálkové ovládání, k H9 si je třeba nějaké dokoupit jako například Air mouse iPazzPort KP-810-16A. Doporučená koncová cena eGreatu U8 je stanovena na 2.690, u eGreatu H9 pak na 2.190 Kč. Úvodní foto: ConQuestKomentáře