Fayn umožňuje levné volání přes internet. Stačí smartphone s Androidem

Android |

Společnost FAYN Telecommunications (FAYN), český telekomunikační operátor nabízející mobilní a VoIP služby, představila svou novou mobilní aplikaci. Je určena pro systémy Android, velmi snadno se ovládá a lze s ní výhodně volat, kdykoli je uživatel připojen k internetu.

Fayn umožňuje levné volání přes internet. Stačí smartphone s Androidem



Společnost Fayn Telecommunications (Fayn), český telekomunikační operátor nabízející mobilní a VoIP služby, představila svou novou mobilní aplikaci. Je určena pro systémy Android, velmi snadno se ovládá a lze s ní výhodně volat, kdykoli je uživatel připojen k internetu.

Díky aplikaci „Fayn – levné volání“ se uživatelé dozvědí např. základní informace o svém účtu u operátora, ale především jim umožní využívat zvýhodněné volání již od 0,49 Kč s daní za minutu do všech mobilních sítí.

Aplikace je k dispozici zdarma a její instalace i nastavení jsou mimořádně snadné. Stačí si ji stáhnout z Google Play a zadat telefonní číslo a heslo, žádné další kroky nejsou zapotřebí. Aplikace se integruje do systému a kdykoli jsou uživatelé připojeni k internetu, mohou výhodně telefonovat.

Fayn aktuálně nabízí šest tarifů. Tři jsou zaměřeny na mobilní GSM služby, zbývající tři slouží čistě pro volání přes internet (VoIP). Ale i ke svým mobilním službám přibaluje Fayn vlastní číslo pro volání přes internet, takže aplikaci a s ní spojené výhodné volání může využít opravdu každý. Díky funkci Mobilní CLIP navíc volaná strana ani nemusí poznat, že příchozí hovor neprobíhá z mobilního čísla.

K zajímavostem služby patří také to, že v rámci VoIP sítě si mohou zákazníci volat zcela zdarma. Pokud si tedy telefonují dva uživatelé mobilní aplikace Fayn, volají si zdarma a neomezeně. To ostatně platí pro všechny uživatele VoIP sítě Fayn – nejen těch s mobilní aplikací, ale i při volání z pevných IP telefonních přístrojů, tabletů, počítačů a jiných moderních elektronických zařízení.



Úvodní foto: © Yuri Arcurs - Fotolia.com











Komentáře