Go Play od Alcatelu: Vydrží hodně, vypadá dobře

Android |

Alcatel Onetouch začal v Česku a na Slovensku prodávat telefon Go Play, který je odolný proti vodě, prachu a nárazům (IP67).

Go Play od Alcatelu: Vydrží hodně, vypadá dobřeAlcatel Onetouch začal v Česku a na Slovensku prodávat telefon Go Play, který je odolný proti vodě, prachu a nárazům (IP67).

Novinka je vybavena čtyřjádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 410 s taktem 1,2 GHz, pětipalcovým HD IPS displejem DragonTrail s rozlišením 1280 x 720 pixelů, který je plně laminován. Podporuje všechny české a slovenské LTE sítě. Operačním systémem je Android 5.0 Lollipop.

odolný krytTelefon zvládne pády z výšky 1,5 m bez v újmy. Telefon můžete také v klidu vymáchat ve vaně, rybníce nebo v kuchyňském dřezu, je totiž voděodolný do 1 metru hloubky po dobu 30 minut (IP67). Prachotěsným pláštěm přístroje nepronikne ani smítko.Go Play dokáže fotit a natáčet videa za pomocí zadní 8Mpx kamery dokonce i  pod vodou. Pro zvýšení odolnosti je možné zakoupit ochranné pouzdro Ruggedized, které se prodává jako samostatné příslušenství.

Telefon se v ČR a SR prodává ve čtyřech barevných kombinacích za 5490 Kč, resp. 199,90 euro. Součástí každého balení jsou navíc i voděodolná sluchátka v barvě telefonu.Úvodní foto: Alcatel OnetouchKomentáře