HTC představuje model One SV s technologií Beats Audio

Android |

Společnost HTC odhalila nejnovější přírůstek oceňované modelové řady One – HTC One SV. Novinka nabízí 4G LTE připojení, fotoaparát, zvuk studiové kvality a charakteristický design. Nechybí operační systém Android Ice Cream Sandwich a uživatelské prostředí HTC Sense.

HTC představuje model One SV s technologií Beats AudioSpolečnost HTC odhalila nejnovější přírůstek oceňované modelové řady One – HTC One SV. Novinka nabízí 4G LTE připojení, fotoaparát, zvuk studiové kvality a charakteristický design. Nechybí operační systém Android Ice Cream Sandwich a uživatelské prostředí HTC Sense.

HTC One SV využívá dvoujádrového procesoru Qualcomm Snapdragon S4 1.2 . Umožňuje streamování videa ve vysoké kvalitě, hraní náročných her a bezproblémový chod většího počtu aplikací najednou.

Integrované služby Dropbox a SkyDrive spolu s Micro SD paměťovou kartou rozšiřují interní paměť HTC One SV až o 32GB. Díky nejnovější bezdrátové technologii NFC a funkci Android Beam lze sdílet soubory a složky pouhým přiložením telefonu k dalšímu přístroji vybavenému čipem NFC.

HTC One SV má totožný fotoaparát s tím, který se osvědčil už u předchozích telefonů řady One. Nechybí ani vylepšené funkce jako například VideoPic, díky němuž lze natáčet video a zároveň pořizovat snímky. Funkce Continuous Shooting umožňuje jen jedním stisknutím spouště fotit v rychlém sledu za sebou. Pokročila také schopnost zachytit kvalitní snímek i za zhoršených světelných podmínek. Hlavní pětimegapixelový f/2.0 fotoaparát umístěný na zadní straně telefonu a disponující osvětlením, možností panoramatických snímků nebo natáčením 1080p videa v HD perfektně doplňuje fotoaparát 1,6 Mpx f/2.2 na přední straně telefonu.

Systém zvuku Beats Audio, který je exkluzivně k dispozici pouze v telefonech HTC, poskytuje telefonu HTC One SV studiovou kvalitu zvuku nejen při poslechu hudby, ale i při hraní her a přehrávání videa. Nový HTC Sync Manager zase usnadňuje synchronizaci a organizaci hudebních souborů tak, aby byly vždy přehledně uspořádané a připravené k přehrávání.

Model HTC One SV je věrný designovému směru telefonů HTC. Jeho 4,3 palcový super LCD-2touch displej je zasazený do polykarbonového těla, které je pevné, ale i přesto měkké na dotek. Elegantní sportovní design zvýrazňuje stříbrný či kovový vzhled okrajových lemů. Na výběr jsou různá barevná provedení – azurově modrá nebo ledovcově bílá.

 

Dostupnost

O dostupnosti HTC One SV v České republice a doporučené ceně vás budeme včas informovat.Úvodní foto: HTCKomentáře