Hybridní Asus PadFone E představen v Asii

Android |

Společnost Asus před několika málo dny oficiálně představila hybridní tablet Asus PadFone E. Máme k dispozici oficiální fotografie a také specifikace. Jedná se o smartphone s displejem o velikosti 4,7 palce a tablet s desetipalcovým displejem.

Hybridní Asus PadFone E představen v AsiiSpolečnost Asus před několika málo dny oficiálně představila hybridní tablet Asus PadFone E. Máme k dispozici oficiální fotografie a také specifikace. Jedná se o smartphone s displejem o velikosti 4,7 palce a tablet s desetipalcovým displejem.

Procesorem je, stejně jako v případě PadFonu Mini, čtyřjádrový Qualcomm Snapdragon 400, dále je zde 1 GB operační paměti RAM a fotoaparát s rozlišením 13 megapixelů. Displej telefonu nabízí rozlišení 720 pixelů, zatímco jeho dokovací stanice v podobě tabletu je vybavena displejem o rozlišení 1280 x 800 pixelů. Procesor je taktován na 1,4 GHz.

PadFone E je v současné době dostupný pouze v Asii, ale nemyslíme si, že by tomu tak mělo i zůstat. Baterie telefonu nabízí kapacitu 1820 mAh a baterie tabletu potom dalších 5000 mAh. Asus PadFone E se prodává za zhruba 410 €, u nás by mohl být k mání za zhruba 12 000 korun.Úvodní foto: AsusKomentáře