Levný tablet od MSI: Enjoy 71 nabízí sedmipalcový displej

Android |

MSI nepatří k tradičním výrobcům elektroniky se systémem Android. O to více však vítáme rozhodnutí MSI vyrobit tablet s tímto systémem. MSI představuje sedmipalcový tablet MSI Enjoy 71.

Levný tablet od MSI: Enjoy 71 nabízí sedmipalcový displejMSI nepatří k tradičním výrobcům elektroniky se systémem Android. O to více však vítáme rozhodnutí MSI vyrobit tablet s tímto systémem. MSI představuje sedmipalcový tablet MSI Enjoy 71.

MSI EnjoyNa trhu je sice již hodně sedmipalcových tabletů a úspěšných jich je jen zlomek, tablet MSI však nabízí zajímavý mix ceny a konfigurace, takže by si obecenstvo mohl najít. MSI Enjoy v sobě ukrývá dvoujádrový procesor Amlogic 8726-MX Cortex A9 taktovaný na 1,5 Ghz, 1 GB paměti RAM a 8 GB místa pro data. Sedmipalcový IPS displej nabízí rozlišení 1024 x 600 pixelů, což není na dnešní dobu snad ani standard. Na druhou stranu v testech vychází tablet docela dobře, porazil Samsung Galaxy Tab 2 nebo Kindle Fire od Amazonu.

Grafickým čipem je tolik populární Mali 400 GPU. Nechybí zadní kamera s rozlišením 2 MP a přední se základním rozlišením 0,2 MP. Samozřejmou součástí tabletu je Wi-Fi, micro USB a mini HDMI. Baterie má kapacitu 3200 mAh a tablet běží na systému Android Ice Cream Sandwich. V Asii, pro níž je tablet primárně určen, bude stát okolo 130€.

 Úvodní foto: MSIKomentáře