Neptune Suite: Nová éra pro mobilní zařízení

Android |

Společnost Neptune chce zcela proměnit způsob, jakým pracujeme se svými mobilními zařízeními. Zapomeňte na Asus Padfone, tento projekt jde ještě o několik kroků dál. V centru všeho není smartphone, nýbrž chytré hodinky.

Neptune Suite: Nová éra pro mobilní zařízeníSpolečnost Neptune chce zcela proměnit způsob, jakým pracujeme se svými mobilními zařízeními. Zapomeňte na Asus Padfone, tento projekt jde ještě o několik kroků dál. V centru všeho není smartphone, nýbrž chytré hodinky.

Využívají operačního systému Android a v porovnání s konkurencí nabízejí mnohem větší displej. Oproti řešení od Asusu, které soustředí procesor do chytrého telefonu, jsou chytré hodinky Neptune vybaveny výkonným procesorem, pamětí a operační pamětí Další displeje, které vypadají jako tablet či smartphone (ale jimi nejsou), slouží pouze k přesouvání obrazu z jednoho zařízení do druhého, resp, z hodinek na menší displej „smartphonu“ větší displej tabletu, či pomocí USB klíčenky na kteroukoli chytrou televizi. Výhodou displejových schránek je integrovaná baterie, která prodlužuje provozní dobu zařízení.

Pokud by někomu nestačil tablet nebo televizor, může využít speciální klávesnici, kterou společnost plánuje dodávat v sadě s tabletovým displejem. Aby toho nebylo málo, budou v balení také stylová sluchátka, kterými je možné nabíjet několik zařízení současně. Neptune s hodinkami, dvěma displeji, sluchátky a USB klíčenkou je v současné době možné rezervovat na Indiegogo za 599 dolarů. Do konce podpory zbývá ještě 23 dní, ale už teď byl limit překročen o 900 %. Po skončení kampaně bude celá sada stát 899 dolarů, takže pokud vás Neptune Suite zaujal, pospěšte a rezervujte si jej.Úvodní foto: NeptuneKomentáře