Overmax SteelCore II: Stylový tablet pro podnikové využití

Android |

SteelCore II je sedmipalcový tablet společnosti Overmax, zaměřený na podnikové uživatele. Je vybaven IPS displejem, čtyřjádrovým procesorem s taktem 1,5 GHz a celokovovým krytem.

Overmax SteelCore II: Stylový tablet pro podnikové využitíSteelCore II je sedmipalcový tablet společnosti Overmax, zaměřený na podnikové uživatele. Je vybaven IPS displejem, čtyřjádrovým procesorem s taktem 1,5 GHz a celokovovým krytem.

Na tabletu najdete tři předinstalované aplikace – Easy Call, díky které budete moci volat na telefon ze svého tabletu a obráceně. Získáte zdarma telefonní číslo a pro začátek také 60 volných minut. Pro příznivce hudby je zde také aplikace 7 Digital, která nabízí více než 24 milionů písniček online, navíc si je všechny můžete legálně koupit. Třetí aplikací je kancelářský balík pro Android Kingsoft Office, ten je plně kompatibilní si Microsoft Office, takže můžete na své práci pokračovat na stolním počítači. Dokonce umožňuje ukládání textových souborů do formátu PDF.

K dalším specifikacím tabletu patří 1 GB operační paměti RAM, 16 GB místa, které je možné rozšířit, dvě kamery, HDMI a baterie s kapacitou 2800 mAh. Na obrázcích vypadá tablet docela dobře, co myslíte? Cenu zatím neznáme.Úvodní foto: OvermaxKomentáře