Samsung Galaxy Tab 3 Lite: Tablet pro každou kapsu

Android |

Samsung představuje nový dostupný tablet Galaxy Tab 3 Lite, jakousi odlehčenou verzi varianty Galaxy Tab 3. Odlehčení se týká specifikací ale také ceny, což je dobrá zpráva pro všechny příznivce zařízení Samsung, kteří měli až doposud hlouběji do kapsy.

Samsung Galaxy Tab 3 Lite: Tablet pro  každou kapsuSamsung představuje nový dostupný tablet Galaxy Tab 3 Lite, jakousi odlehčenou verzi varianty Galaxy Tab 3. Odlehčení se týká specifikací ale také ceny, což je dobrá zpráva pro všechny příznivce zařízení Samsung, kteří měli až doposud hlouběji do kapsy.

Tablet je vybaven sedmipalcovým displejem s rozlišením 1024 x 600 pixelů, dvoujádrovým procesorem s taktem 1,2 Ghz a 1 GB operační paměti RAM. Výrobce procesoru nebyl oznámen, ale je možné, že patří společnosti Mediatek, případně Marvell nebo VIA. Data a aplikace je možné nahrávat na 8GB paměť, kterou je možné rozšířit díky zabudované čtečce microSD karet. Integrovaná baterie má kapacitu 3600 mAh.

Samsung slibuje výdrž 8 hodin přehrávání videa, které je možné natáčet například zadní kamerou s rozlišením 2 megapixely nebo přední kamerou. Nechybí Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Bluetooth 4.0, GPS a USB 2.0. V prodeji bude také verze s 3G připojením a HSPA+. Operačním systémem je Android 4.2. Odlehčený tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite se bude prodávat za 130 dolarů.Úvodní foto: SamsungKomentáře