Samsung představuje Galaxy S5 Mini

Android |

Společnost Samsung uvádí na trh chytrý telefon Galaxy S5 mini. Se svým větším bratříčkem sdílí jak vysoký výkon, tak některé aplikace a fitness nástroje či funkce pro zabezpečení.

Samsung představuje Galaxy S5 MiniSpolečnost Samsung uvádí na trh chytrý telefon Galaxy S5 mini. Se svým větším bratříčkem sdílí jak vysoký výkon, tak některé aplikace a fitness nástroje či funkce pro zabezpečení.

Samsung Galaxy S5 mini je vybaven 4,5palcovým HD Super AMOLED displejem. Stejně jako Galaxy S5 má i S5 mini měkčený perforovaný zadní kryt. Smartphone obdržel certifikaci IP67, díky které je smartphone vodě a prachu odolný, režim vysoké úspory energie, monitor srdečního tepu a snímač otisků prstů.

Samsung Galaxy S5 mini je vybavený čtyřjádrovým procesorem s frekvencí 1,4 GHz a 1,5GB RAM. Ve výbavě nechybí 8Mpix fotoaparáta LTE 4G internet.

Smartphone bude od července dostupný nejprve v Rusku a dále v ostatních zemích. Na českém trhu se začne prodávat na přelomu července a srpna za doporučenou maloobchodní cenu 11 999 Kč (16 GB). K dispozici bude ve čtyřech barevných variantách: černá, bílá, modrá a zlatá.

Veškeré podrobnosti a fotografie produktů jsou k dispozici na www.samsungmobilepress.com.Úvodní foto: SamsungKomentáře