Samsung ukázal už desátou edici smartphonu Galaxy Note

Android |

Nejvýkonnější řada telefonů Galaxy Note určených pro tvůrčí a pracovní využití vybavená vylepšeným perem S Pen a fotoaparátem profesionální kvality s kreativními nástroji je nyní k dispozici ve dvou velikostech.

Samsung ukázal už desátou edici smartphonu Galaxy Note
Přístroj Galaxy Note je poprvé nabízen ve dvou velikostech. Dosud nejkompaktnější Note nabízí 6,3palcový dynamický AMOLED displej. Telefon Galaxy Note10+ je oproti tomu vybaven 6,8palcovýmDynamickým AMOLED displejem, což je doposud největší displej, jaký řada Note nabídla.

Displej Cinematic Infinity téměř bezrámečkový a sahá od okraje k okraji, přičemž otvor pro přední fotoaparát umístěný v displeji je malý a svojí vystředěnou polohou přispívá k vyváženému vzhledu. Displej je dynamický AMOLED s certifikací HDR10+.

Note10 přináší přepracované pero S Pen v celistvém provedení s novými výkonnými funkcemi. Uživatelé si s jeho pomocí mohou zapisovat poznámky, okamžitě v aplikaci Samsung Notes ručně psaný text převádět do digitální podoby a exportovat jej do mnoha různých formátů včetně formátu Microsoft Word.

Galaxy Note10 také rozšiřuje možnosti platformy Samsung DeX, která uživatelům usnadňuje střídavou práci na telefonu a PC nebo počítači Mac. Pomocí jednoduchého a kompatibilního připojení USB mohou uživatelé přetahovat soubory mezi zařízeními a používat k ovládání svých oblíbených mobilních aplikací klávesnici a myš, přičemž data zůstávají v telefonu a jsou bezpečně chráněna platformou Samsung Knox.

Galaxy Note10 nabízí odkaz na Windows přímo v panelu pro rychlý přístup. Uživatelé se tak ke svému PC s Windows 10 mohou připojit jediným kliknutím. Na PC si potom mohou nechat zobrazit oznámení z telefonu, odesílat a přijímat zprávy a prohlížet si nejnovější fotografie, aniž by museli práci na počítači přerušovat a brát telefon do ruky.

Po 30minutovém nabíjení kabelem s výkonem až 45 W vydrží podle výrobce Galaxy Note10+ celý den.

Řada Note nově nabízí bezdrátové sdílení nabíjení. Uživatelé si mohou pomocí svého telefonu Galaxy Note 10 bezdrátově dobít své hodinky Galaxy Watch, sluchátka Galaxy Buds nebo jiné zařízení podporující standard Qi.

Galaxy Note10 a Galaxy Note10+ budou dostupné v provedení Aura Glow a Aura Black od 23. srpna, ale předobjednávat můžete již od 7. srpna od 22.30 až do 22. srpna. Během předobjednávek navíc můžete za svůj použitý, funkční smartphone nebo tablet získat k výkupní ceně i jednorázový bonus až 5 000 Kč.Úvodní foto: Samsung

Galerie

Komentáře