Samsung Smart App Challenge: Vytvořte aplikace pro Android

Android |

Samsung by rád zlepšil kvalitu aplikací pro mobilní systém Android, který ve svých zařízeních nejčastěji využívá. Rozhodl se proto uspořádat soutěž pro vývojáře mobilních aplikací a pro autory nejúspěšnějších aplikací byla vyhrazena celková částka 4 miliony dolarů. To už je pořádná motivace.

Samsung Smart App Challenge: Vytvořte aplikace pro AndroidSamsung by rád zlepšil kvalitu aplikací pro mobilní systém Android, který ve svých zařízeních nejčastěji využívá. Rozhodl se proto uspořádat soutěž pro vývojáře mobilních aplikací a pro autory nejúspěšnějších aplikací byla vyhrazena celková částka 4 miliony dolarů. To už je pořádná motivace.

Soutěž se jmenuje Smart App Challenge 2012 a je zaměřena na produkty řady Galaxy Tab a Note. Jediným kritériem pro získání finanční odměny přitom bude počet stažení vytvořené aplikace, výše odměny se budou různit od 30 po 200 tisíc dolarů. Vývojáři mohou rovněž vytvářet aplikace pro S Pen za pomocí Samsung SDK. Tyto aplikace mají také nárok na finanční odměnu, rozhodvat však bude speciálně sestavená porota.

Samsung slibuje mediální podporu pro nejlepší přihlášené aplikace, včetně zmínek v tiskových prohlášeních společnosti a také na sociálních sítích. Aplikace by se měly objevit také v televizních reklamách a tisku. Takovou propagaci by se developeři rozhodně neměli nechat ujít.

Smart App Challange bude ukončena 30. září a možná, že se v rámci soutěže dočkáme také premiéry nového tabletu či smartphonu.

 
Úvodní foto: SamsungKomentáře