Scalado Album zdarma na Google Play

Android |

Společnost Scalado má ve svém portfoliu několik velmi zajímavých aplikací, jako například Removeapp. První aplikací pro Android dostupnou na Google Play a navíc zdarma je Scalado Album. Jedná se o nejvíce stahovanou aplikaci pro internetová fotoalba.

Scalado Album zdarma na Google PlaySpolečnost Scalado má ve svém portfoliu několik velmi zajímavých aplikací, jako například Removeapp. První aplikací pro Android dostupnou na Google Play a navíc zdarma je Scalado Album. Jedná se o nejvíce stahovanou aplikaci pro internetová fotoalba.

Obsahuje jednoduché a srozumitelné uživatelské rozhraní a navíc nabízí velmi zajímavé funkce. Patří mezi ně pokročilé třídění fotek podle data, umístění, animované náhledy videí atd. Nejdůležitějším aspektem celé aplikace je ovšem její rychlost. Dokonce i velké obrázky se načítají a otevírají velmi rychle a stejně rychle je můžete přibližovat a oddalovat.

Z tiskové zprávy společnosti Scalado vyplývá, že plánuje vydat také další aplikace pro Android, což je jedině dobře. Změna strategie se jim zřejmě vyplácí (dříve licencovali své technologie pro konkrétní výrobce) a chtějí navázat na dřívější velký úspěch aplikace Scalado Camera Lover, určené speciálně pro Symbian. Tu si stáhlo více než 1.4 milionu uživatelů za tři měsíce. Scalado prostě aplikace umí a myslíme si, že na Google Play budou velmi populární.

 

Úvodní foto: ScaladoKomentáře