Smartphone a tablet Archos Diamond a Helium 80b

Android |

Ještě před začátkem veletrhu CES 2015 představila francouzská společnost Archos některé novinky na rok 2015. Kromě chytrých hodinek či smartphonu, který si rozumí až se třemi operačními systémy – Androidem, Firefox OS a Windows Phone – nám byla představena také nová 4G zařízení.

Smartphone a tablet Archos Diamond a Helium 80bJeště před začátkem veletrhu CES 2015 představila francouzská společnost Archos některé novinky na rok 2015. Kromě chytrých hodinek či smartphonu, který si rozumí až se třemi operačními systémy – Androidem, Firefox OS a Windows Phone – nám byla představena také nová 4G zařízení.

Jsou to smartphone Diamond a tablet Helium 80b. Obě zařízení nabízejí spíše středně výkonný hardware, na druhou stranu jejich cena nepřekračuje 200 dolarů.

Telefon Diamond pohání osmijádrový procesor, nabízí 16 GB paměti a 2 GB operační paměti RAM a dokonce zadní fotoaparát s rozlišením 16 megapixelů. Displej je pětipalacový IPS panel s HD rozlišením. Tablet Helium 80b je vybaven čtyřjádrovým procesorem s taktem 1,5 GHz. Další zařízení řady Helium mají brzy následovat, budeme pro vás tyto novinky sledovat.Úvodní foto: ArchosKomentáře