Smartphony a tablety Accent vstupují na český trh

Android |

Na český trh vstupuje nová společnost - Accent. Čeští zákazníci si zatím mohou vybírat ze čtyř modelů smartphonů a tabletů.

Smartphony a tablety Accent vstupují na český trhNa český trh vstupuje nová společnost - Accent. Čeští zákazníci si zatím mohou vybírat ze čtyř modelů smartphonů a tabletů.

Smartphony Accent pracují pod operačním systémem Android 4.4 KitKat. Jednotlivé modely se výbavou liší, například Accent A500 disponuje 8MP fotoaparátem či 4GB pamětí, jeho cena nepřesahuje tři tisíce korun.

Už na duben a květen Accent připravuje další výrobky – telefony s podporou 4G, lepším fotoaparátem, displejem s vysokým rozlišením, rychlým procesorem a velkou pamětí. Přibudou také tablety 2v1 pracující s operačním systémem Windows 8.1 a kancelářským balíkem programů Microsoft Office.

Accent nabízí i další produkty – phablet Eagle, což je sedmipalcový tablet, se kterým lze i volat, dětský tablet Kidzy nebo voděodolný reproduktor Accent Sound 30. Ten je vodotěsný a navíc je možné skrze něj přijímat i telefonní hovory skrze Bluetooth. Česká republika a Slovensko jsou po Francii druhým evropským trhem, na který značka Accent vstoupila a postupně si zde buduje síť prodejců. Jejich seznam a všechno o Accent a jejich produktech najdete na webu www.Accent-mobile.cz.Úvodní foto: AccentKomentáře