Sony Xperia Z Ultra 6.4 Google Edition zatím jen v USA

Android |

Google v minulých dnech nepředstavil jen velmi zajímavý tablet LG G Pad 8.3, ale také Google Play verzi smartphonu Sony Xperia Z Ultra 6.4. Jedná se o high-end smartphone za cenu 650 dolarů a je k mání na Play Store.

Sony Xperia Z Ultra 6.4 Google Edition zatím jen v USAGoogle v minulých dnech nepředstavil jen velmi zajímavý tablet LG G Pad 8.3, ale také Google Play verzi smartphonu Sony Xperia Z Ultra 6.4. Jedná se o high-end smartphone za cenu 650 dolarů a je k mání na Play Store.

Pohání jej samozřejmě operační systém Android 4.4 KitKat, Google se zbavil všech přídavků Sony, takže nehledejte ani Walkman, ani Video and Music Unlimited. Hardware zůstává stejný, tedy displej s velikostí 6.4 palce a Full HD rozlišením s technologií Bravia, 16 GB místa pro aplikace a data a 2 GB operační paměti RAM. Fotoaparát je vybaven senzorem Sony Exmor RS s rozlišením 8 megapixelů.

Procesorem je čtyřjádrový Qualcomm Snapdragon 800 s taktem 2,2 GHz. Integrovaná baterie má kapacitu 3000 mAh. Výhodou Google Play verze tohoto smartphonu je, že není blokovaný. Prozatím je ovšem dostupný pouze v USA, kdy se bude posílat také k nám do Evropy zatím nevíme.Úvodní foto: SonyKomentáře