Tři nové smartphony Alcatel Onetouch POP řady D

Android |

Alcatel Onetouch uvádí na český a slovenský trh tři chytré telefony z řady POP. Modely POP D1, POP D3 a POP D5 se od sebe liší velikostí úhlopříčky displeje, která se pohybuje od 3,5 do 4,5 palců. Telefony s operačním systémem Android 4.4 KitKat lákají začínající uživatele na snadné ovládání a řadu předinstalovaných aplikací.

Tři nové smartphony Alcatel Onetouch POP řady DAlcatel Onetouch uvádí na český a slovenský trh tři chytré telefony z řady POP. Modely POP D1, POP D3 a POP D5 se od sebe liší velikostí úhlopříčky displeje, která se pohybuje od 3,5 do 4,5 palců. Telefony s operačním systémem Android 4.4 KitKat lákají začínající uživatele na snadné ovládání a řadu předinstalovaných aplikací.

Alcatel Onetouch POP D1Výhodou je i to, že pojmou hned dvě SIM karty zároveň díky funkci DualSIM. Model POP D1 se začne prodávat v listopadu za 1890 Kč, stejně jako telefon POP D3 s cenou 2390 Kč. Největší model POP D5 je již dostupný za 2790 Kč.

POP D5 nabízí displej o velikosti 4,5 palce s rozlišením 480 x 854 bodů. I přes větší rozměry se dá telefon pohodlně ovládat jednou rukou, a to i díky chytré funkci přiblížení jedním prstem. Mobil zvládne surfování na internetu nebo prohlížení fotografií z vestavěného pětimegapixelového fotoaparátu. Ten disponuje funkcí Panorama pro tvorbu panoramatických fotek. Focení usnadní také funkce HDR a několik přednastavených režimů. Čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,3 GHz zvládne i plynulé přehrávání videí i hraní her. Na výběr je v čokoládové a bílévariantě.

Kompaktní model POP D3 se čtyřpalcovým displejem a rozlišením 480 x 800 bodů uspokojí většinu uživatelů, kteří chtějí být neustále online nebo se podívat na krátká videa. Systém Android 4.4 pohání dvoujádrový 1,3GHz procesor, zadní kamera disponuje rozlišením 5 Mpx. Start s novým telefonem navíc zpříjemní mnoho přeinstalovaných aplikací – kromě Facebooku i populární komunikační aplikace Whatsapp nebo kancelářská sada OfficeSuite pro prohlížení dokumentů. Zájemci v Česku a na Slovensku budou moci telefon zakoupit v bílé nebo tmavě modré variantě.

Pouhých 101 g lehký smartphone POP D1 je vybaven 3,5 palcovým displejem s rozlišením 320 x 480 bodů a dvoujádrovým 1GHz procesorem. Telefon zvládá surfování na internetu nebo komunikaci s přáteli na sociálních sítích. Začínajícím uživatelům systému Android pomůže jednoduché uživatelské rozhraní a sada předinstalovaných aplikací. Všechno, co potřebují, mají tedy v telefonu k dispozici hned od začátku. Widgety ukazují hodiny, počasí, rádio nebo často používané kontakty. V České republice a na Slovensku se bude POP D1 prodávat v tmavě čokoládové a bílé barvě.Úvodní foto: Alcatel OnetouchKomentáře