Nabíječky čistě pro Apple

Apple iOS |

Firma Mophie začala prodávat Inovované baterie powerstation, ty jsou prvními přenosnými nabíjecími zařízeními s konektorem Lightning optimalizovanými pro zařízení se systémem iOS.

Nabíječky čistě pro AppleBaterie powerstation a powerstation plus jsou vybaveny konektorem Lightning, který dokáže přenášet výkon až 10 W, a uživatelé je tak mohou dobíjet stejným kabelem jako svá zařízení Apple.

Baterie powerstation a powerstation XXL jsou k nabíjení produktů iPhone, iPad a AirPods. Každá je vybavena několika výstupními porty USB-A pro rychlé nabíjení až třech zařízení. Díky kapacitě 6 040 mAh či 20 200mAh prodlouží výdrž baterie o dalších 20 až 70 hodin.

Baterie powerstation plus a powerstation plus XL mají vestavěný konektor Lightning pro snazší nabíjení. K dispozici jsou ve dvou kapacitách, 6 040 mAh a 10 000 mAh, a dokáží tak poskytnout iPhonu dalších 34 hodin provozu. Doplňkový 10W rychlonabíjecí port USB-A umožňuje rychle souběžně nabíjet další zařízení.

Baterii powerstation plus XL je možné dobíjet bezdrátově pomocí libovolné bezdrátové dobíjecí podložky vybavené technologií Qi.

 

Mezi další vlastnosti každé baterie powerstation patří:

  • Nabíjení Priority+ nabíjí nejdříve zařízení a teprve poté dobíjí baterii powerstation.
  • LED indikátor napájení zobrazuje stav nabíjení a aktuální úroveň nabití baterie.
  • Trojnásobně testované certifikované lithium-polymerové baterie pro výkon a bezpečný provoz.

Baterie mophie powerstation jsou nyní k dispozici za tyto doporučené maloobchodní ceny: powerstation€64,95, powerstation XXL €99,95, powerstation plus €79,95 a powerstation plus XL €99,95.Úvodní foto: mophieKomentáře