Nahlédněte do nového kampusu Apple v Cupertinu

Apple iOS |

Byl to Steve Jobs, kdo poprvé oficiálně představil záměry společnosti Apple, na vybudování nového kampusu a sídla společnosti v Cupertinu, městě, kde Apple sídlí i dnes. Úžasný návrh kruhové budovy jsme již měli možnost vidět na renderované grafice, tentokrát jsme dostali možnost nahlédnout novému centru Apple pod střechu.

Nahlédněte do nového kampusu Apple v CupertinuByl to Steve Jobs, kdo poprvé oficiálně představil záměry společnosti Apple, na vybudování nového kampusu a sídla společnosti v Cupertinu, městě, kde Apple sídlí i dnes. Úžasný návrh kruhové budovy jsme již měli možnost vidět na renderované grafice, tentokrát jsme dostali možnost nahlédnout novému centru Apple pod střechu.

Město Cupertino totiž zveřejnilo plány a návrhy budovy a okolí. Prohlédnout si tak můžete nejen plány jednotlivých pater, ale i suterén, podzemní prostory a parky a venkovní úpravu. Stavba ještě sice nebyla schválena, ale pokud se tak stane ještě letos, mohl by se Apple přestěhovat už v roce 2015.

apple campus

 

apple campus

Více nákresů, fotek ale také video z prezentace návrhu si můžete prohlédnout na stránkách města Cupertina.Úvodní foto: Apple
Související články
Komentáře