Tabletenky: objednávejte si letenky přímo z tabletu nebo telefonu

Apple iOS |

Mobilní aplikace Tabletenky umožní nákup letenky kdekoliv a kdykoliv. Za chůze, v tramvaji, nebo ve spěchu mezi schůzkami si uživatelé mohou koupit letenku do vybrané destinace.

Tabletenky: objednávejte si letenky přímo z tabletu nebo telefonuNově se dají letenky objednávat přes tablety a mobilní telefony, které využívají aplikaci nazvanou Tabletenky. První česko-slovenský srovnávač cen letenek tohoto druhu vymyslela společnost Aaron Group. Aplikace Tabletenky uživatelům pomůže najít nejvýhodnější cenu letenky. Během pár vteřin zákazník porovná ceny osmi konkurenčních prodejců a získá tak okamžitý přehled o aktuální nabídce. „Aplikace funguje jako oblíbené srovnávače cen, které porovnávají nabídky od různých prodejců podle zadaných parametrů,“ uvedl jednatel společnosti Zdeněk Hoffmann.

Tabletenky budou v první fázi k dispozici pro všechna zařízení značky Apple, tedy pro iPhone, iPad a iPod Touch s verzí operačního systému iOS 4,3 a vyšší. „Verze Tabletenek pro operační systém Android bude k dispozici na začátku příštího roku,“ dodal Hoffmann.

„V pozadí nápadu na Tabletenky stojí také fakt, že český a slovenský zákazník je primárně orientován na cenu,“ myslí si Hoffmann.

Zdroj: TZ Aaron GroupÚvodní foto: © Junial Enterprises - Fotolia.comKomentáře