Xanadu je nyní autorizovaným prodejcem Apple

Apple iOS |

Xanadu je Autorised Reseller produktů značky Apple pro firemní klientelu. Jedním z prvních jeho zákazníků byla společnost OKD, která si pochvaluje tablety iPad.

Xanadu je nyní autorizovaným prodejcem AppleKonkurence: Xanadu má statut Apple Authorised ResellerSpolečnost Xanadu se stala oficiálním prodejcem produktů značky Apple pro firemní zákazníky, když získala statut Autorised Reseller. Xanadu nyní nabízí veškeré výrobky značky Apple s výjimkou chytrého telefonu iPhone.

Výrobky značky Apple pro firemní klientelu Xanadu prodává od loňského listopadu. Zájem je prý hlavně o mobilní zařízení jako je tablet iPad nebo přenosný počítač MacBook. Vedle nich Xanadu nabízí svým zákazníkům i stolní počítače a serverová řešení.

Náš hlavní přínos je v tom, že klientovi dodáme ´jablíčkový´ počítač, iPad nebo server, a dokážeme tyto produkty integrovat a provozovat v jeho heterogenním IT prostředí. Manažer tak získá jistotu, že si na cestách nejen přečte e-maily a zprávy na internetu, ale bude moci plnohodnotně pracovat s firemními systémy jako CRM, ERP a DMS nebo firemními systémy a portály,“ uvedl ve zprávě pro média Tomáš Netolický, generální ředitel Xanadu.

Jedním z prvních zákazníků odebírajících produkty značky Apple právě od Xanadu se stala těžařská společnost OKD. Pořídila si pět desítek tabletů iPad. „Zjistili jsme například, že krátká ukázka nebo prezentace našich aktivit a záměrů na iPadu dokáže posunout vývoj jednání rychleji, než stohy potištěného papíru,“ uvedl v tiskové zprávě Vladislav Sobol, mluvčí OKD.

Xanadu nabízí také softwarové vybavení pro systém Mac OS X včetně kancelářských balíčků, značkové periférie a další produkty. Nabídku výrobků Apple pro korporátní klientelu Xanadu prezentuje na www.xanadu.cz/apple.

Zdroj: Xanadu
Komentáře