Chromebook Asus Flip C213 pro studenty a školy

Chrome OS |

Na pulty obchodů nedávno dorazil velmi čerstvý Chromebook společnosti Asus. Jmenuje se Flip, je vybaven odolným tělem a pantem, který je možné otočit o 360 stupňů. Zařízení mělo premiéru na veletrhu CES 2017.

Chromebook Asus Flip C213 pro studenty a školyNa pulty obchodů nedávno dorazil velmi čerstvý Chromebook společnosti Asus. Jmenuje se Flip, je vybaven odolným tělem a pantem, který je možné otočit o 360 stupňů. Zařízení mělo premiéru na veletrhu CES 2017.

Chromebook je zaměřený na studenty a školy, takže by měl vydržet i hrubší zacházení. Celým jménem Asus Chromebook Flip C213, pohání jej procesor Intel Apollo Lake se dvěma jádry N3350, kterému pomáhají 4 GB operační paměti RAM a data je možné ukládat do paměti s kapacitou 32 GB.

Chromebook je vybaven dvěma porty USB C, dvěma porty USB A a microSD slotem pro rozšíření paměti. Přední kamera disponuje HD rozlišením, což by pro Skype mělo bohatě postačit. Zadní kamera má 5 megapixelů. Vzhledem k modulární konstrukci je možné, v případě poruchy nebo poničení, některé komponenty jednoduše vyměnit. Displej o velikosti 11,6 palců má rozlišení Full HD, baterie by měla vydržet až 12 hodin na jedno nabití. Chromebook Asus Flip bude k dostání za 350 dolarů, verze s dotykovým perem bude stát 400 dolarů.Úvodní foto: AsusKomentáře