Lenovo Flex 11 trocha vody nerozhodí

Chrome OS |

Lenovo představilo ještě jednu novinku. Je jí Chromebook Flex 11 s otočným displejem a cenovkou 280 dolarů. Chromebook má dotykový displej s antireflexní vrstvou a několik režimů použití.

Lenovo Flex 11 trocha vody nerozhodíLenovo představilo ještě jednu novinku. Je jí Chromebook Flex 11 s otočným displejem a cenovkou 280 dolarů. Chromebook má dotykový displej s antireflexní vrstvou a několik režimů použití.

Zařízení využívá operačního systému Android, podporuje aplikace z Google Play Store nebo Chrome Web Store. Má touchpad, klávesnici a konektory odolné proti polití, takže případná tekutina by neměla napáchat moc škod. Specifikace zahrnují displej o velikosti 11,6 palců, procesor ARM se čtyřmi jádry a taktem 2,1 GHz a 4 GB operační paměti RAM.

Chromebook Flex 11 by měl bez potíží zvládnout taky pád z výšky 75 cm. Díky konektorům USB C podporuje nové příslušenství, nechybí HDMI výstup, USB 3.0, SD slot pro paměťové karty a 32 GB místa pro data. Displej má rozlišení 1366 x 768 pixelů.Úvodní foto: LenovoKomentáře