Amazonu unikly informace o čtečce Kindle Voyage

Gadgety |

První model čtečky elektronických knih, Kindle Paperwhite, nám společnost Amazon představila před rokem, takže je skoro na čase, aby se brzy ukázal nástupce. Na německých stránkách Amazonu se objevily obrázky a také několik zajímavých detailů o novém přístroji.

Amazonu unikly informace o čtečce Kindle VoyagePrvní model čtečky elektronických knih, Kindle Paperwhite, nám společnost Amazon představila před rokem, takže je skoro na čase, aby se brzy ukázal nástupce. Na německých stránkách Amazonu se objevily obrázky a také několik zajímavých detailů o novém přístroji.

Čtečka se bude jmenovat Kindle Voyage a nabídne šestipalcový displej s rozlišením 300 ppi, Wi-Fi i 3G připojení. Díky tloušťce 8 mm by se čtečka měla příjemně držet v ruce. Stránka již není dostupná, ale všimli jsme si ceny 190 dolarů za verzi s Wi-Fi a 250 dolarů za 3G model.
Obě varianty by měly být představeny již 4. listopadu. Podle španělských zdrojů nahradí označení Voyage současný název Paperwhite. Specialitkou novinky bude integrované osvětlení a také zcela nový mechanismus otáčení stránek pomocí senzoru pro sílu dotyku.Úvodní foto: AmazonKomentáře