Bezdrátový reproduktor Logitech X300

Gadgety |

Dnes společnost Logitech představila mobilní bezdrátový stereo reproduktor Logitech X300 Mobile Wireless Stereo Speaker navržený pro snadné přenášení a dobrý výkon.

Bezdrátový reproduktor Logitech X300Dnes společnost Logitech představila mobilní bezdrátový stereo reproduktor Logitech X300 Mobile Wireless Stereo Speaker navržený pro snadné přenášení a dobrý výkon.

Tento bezdrátový mobilní stereo reproduktor je zkonstruován tak, aby poskytoval plný zvuk v celém prostoru a má proto speciálně nakloněné drivery, pro lepší spektrum basů výšek a středů. K reproduktoru se můžete připojit a přehrávat hudbu nebo zvuk filmů z jakéhokoli zařízení s rozhraním Bluetooth až ze vzdálenosti 10 metrů.

Připojení a ovládání reproduktoru je snadné. Lze ovládat hlasitost, tak vyřizovat telefonní hovory. Díky zabudované Li-Ion baterii můžete poslouchat hudbu až pět hodin v kuse. Baterii vždy snadno dobijete pomocí přiloženého kabelu s konektorem micro USB. Škoda, že baterie není možné vyměňovat. Také zatím nevíme, zda je nutné nabíjet reproduktor z počítače nebo i ze sítě.

Očekává se, že bezdrátový stereo reproduktor Logitech X300 Mobile Wireless Stereo Speaker bude ve Spojených státech a některých asijských zemích k dostání v červnu 2014 a ve vybraných zemích v Evropě bude k dispozici v srpnu 2014. Prodávat se bude za doporučenou maloobchodní cenu 1 949 Kč. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.logitech.com nebo na našem blogu.Úvodní foto: logitechKomentáře