Chytré hodinky TLC Communication Movetime Smartwatch MT10G

Gadgety |

Společnost TCL Communication uvedla na český a slovenský trh chytré hodinky TCL Movetime Smartwatch MT10G.

Chytré hodinky TLC Communication Movetime Smartwatch MT10GSpolečnost TCL Communication uvedla na český a slovenský trh chytré hodinky TCL Movetime Smartwatch MT10G.

Novinka je vybavena 1,39“ kruhovým dotykovým AMOLED displejem s rozlišením 400 x 400 bodů, Wi-Fi a Bluetooth připojením a je kompatibilní s operačními systémy Android i iOS. Hodinky slouží po spárování s aplikací Movetime jako prodloužená ruka vašeho smartphonu. Dokážou nejen upozorňovat na hovory, SMS, e-maily nebo upomínky, ale i počítat kroky, měřit tepovou frekvenci, spálené kalorie nebo sledovat v čase vaše komplexní fitness aktivity.

Vzhled hodinek si navíc snadno můžete přizpůsobit vlastnímu vkusu. Na výběr totiž máte z celkem 12 různých ciferníků, přičemž u kaýdého lze dále měnit jejich pozadí a barevnost.

Chytré hodinky se prodávají za 3999 Kč a to hned ve třech provedeních pro ženy i muže – se zlatým pouzdrem a bílým koženým řemínkem, s černým pouzdrem a černým koženým řemínkem nebo se stříbrným pouzdrem a černým pryžovým řemínkem.Úvodní foto: TLC CommunicationKomentáře