Externí objektivy pro iPhone ExoLens mají optiku od Zeisse

Gadgety |

ExoLens Pro jsou určeny telefonům iPhone 6s a 7. Jedná se přídavný objektiv, který má přidat vašim snímkům na „profesionalitě.“ Pomineme na chvilku nesmyslnost tohoto tvrzení a podíváme se blíže na samotný objektiv.

Externí objektivy pro iPhone ExoLens mají optiku od ZeisseExoLens Pro jsou určeny telefonům iPhone 6s a 7. Jedná se přídavný objektiv, který má přidat vašim snímkům na „profesionalitě.“ Pomineme na chvilku nesmyslnost tohoto tvrzení a podíváme se blíže na samotný objektiv.

Objektivy se prodávají za různé ceny, podle toho, zda chcete tele, širokáč či makro. Zvlášť je možné koupit také speciální nástavec, do kterého se objektivy upevňují. Optiku si vzala na starost společnost Zeiss, takže pokud jsou to opravdu jejich skla a nikoli pouze nápis na objektivu, měla by to být optika kvalitní.

Široký objektiv podle výrobce netrpí zkreslením, naopak nabízí dobrý kontrast. Teleobjektiv nabízí nízkou hloubku ostrosti a makro zase variabilní ohniskovou vzdálenost - což znamená, že můžete fotit makro snímky ze vzdálenosti 3 – 5 cm nebo 8 cm.Úvodní foto: ExoLensKomentáře