Herní myš pro vítěze

Gadgety |

Logitech G představila herní myš Logitech G PRO Wireless. Je to první bezdrátová herní myš s technologií Logitech G Lightspeed, kterou si profesionální e-sportovci navrhli sami pro sebe.

Herní myš pro vítěze
Myš Logitech G PRO Wireless slouží k hraní na nejvyšší úrovni a je vybavena 16K snímačem Logitech G Hero (High Efficiency Rated Optical), který zaručuje rychlost, přesnost a citlivost. Myš disponuje také technologií Logitech G Lightspeed, bezdrátové řešení, které je vhodné pro hraní na profesionální úrovni a aktivně ho užívají špičkoví hráči na herních turnajích.

Myš PRO Wireless váží 80 g, má odlehčenou konstrukci s krytem o tloušťce 1 mm a vyztužovacím endoskeletem. PRO Wireless je také kompatibilní se systémem bezdrátového dobíjení Logitech G Powerplay umožňujícím nepřetržité dobíjení myši během hraní. Myš má za sebou více než dva roky vývoje, na němž se podílelo přes 50 profesionálních e-sportovců z celého světa.

Myš je vybavena 16K snímačem Logitech G Hero. Snímač má novou optiku a vylepšený trasovací algoritmus, který zajišťuje přesné sledování polohy bez akcelerace, vyhlazování nebo filtrování v celém rozsahu rozlišení. Překonává výkon předchozí generace snímačů, je schopen snímat rychlostí přes 400 IPS a dokáže pracovat s rozlišením až 16 000 DPI s přesností na jeden pixel.

Myš má také konfigurovatelná levá a pravá boční tlačítka, takže se hodí pro praváky i leváky. Funkce všech tlačítek a RGB podsvícení lze nastavit, přepínač DPI je umístěn spodní straně myši, aby se zabránilo nechtěné změně rozlišení během hraní.Úvodní foto: Logitech

Galerie

Komentáře