Hodinky Samsung s eSIM jsou v prodeji

Gadgety |

T-Mobile zahájil prodej chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch, a to ve verzi LTE o velikosti 46 mm a stříbrné barvě. Jde o jedny z prvních chytrých hodinek s podporou eSIM v České republice.

Hodinky Samsung s eSIM jsou v prodeji
Samsung Galaxy Watch LTE může nový majitel využívat hned dvěma způsoby. Buď jako samostatné zařízení s podporou eSIM, které s jiným telefonním číslem může používat jako druhé zařízení paralelně se svým „hlavním“ chytrým telefonem. Na telefonu si uživatel může nastavit nepodmíněné přesměrování příchozích hovorů.

Anebo jako hodinky využívající podpory Bluetooth, které však pro využívání mobilních služeb musí být v blízkosti uživatelova chytrého telefonu.

Galaxy Watch mají zlepšenou výdrž baterie (více než 80 hodin), což odstraňuje nutnost každodenního dobíjen. Díky delší výdrži baterie mohou teď hodinky snadno fungovat nezávisle na smartphonu, a mohou tak skutečně autonomně poskytovat služby v oblasti volání a zpráv, map a hudby.

Galaxy Watch nabízejí řadu doplňkových funkcí jako sledování stresu, která automaticky zjišťuje vysokou míru stresu a nabízí dýchací cvičení, která uživatelům pomohou zachovat si koncentraci; sledování spánku zase monitoruje všechny úrovně spánku včetně cyklů REM.

Hodinky také přidávají 21 nových cvičení do interiéru, a nabízejí tak celkem 39 cvičeníÚvodní foto: Samsung

Galerie

Komentáře