Náramky Fitbit Charge a Fitbit Flex pro sportovní aktivity

Gadgety |

Společnost Fitbit představuje nové náramky Fitbit Charge 2 a Fitbit Flex 2. Fitbit Charge 2 dokáže s funkcí Smart Track automaticky rozpoznat různé druhy sportů, zobrazí notifikace z připojeného smartphonu a provede uživatele dechovým cvičením s ohledem na jeho momentální tepovou frekvenci.

Náramky Fitbit Charge a Fitbit Flex pro sportovní aktivitySpolečnost Fitbit představuje nové náramky Fitbit Charge 2 a Fitbit Flex 2. Fitbit Charge 2 dokáže s funkcí Smart Track automaticky rozpoznat různé druhy sportů, zobrazí notifikace z připojeného smartphonu a provede uživatele dechovým cvičením s ohledem na jeho momentální tepovou frekvenci.

Mezi dalšími funkcemi je také vylepšená funkce PurePulse, která kontroluje tep v průběhu celého dne. Fitbit Charge 2 tak může pomoci při sledování celkové kondice, ale také odhalit závažná onemocnění. Novinkou je i schopnost zhodnotit maximální využití kyslíku, které je dalším důležitým ukazatelem kondice. Zákazníci se mohou těšit i na větší displej. Fitbit Charge 2 tak směle nahradí klasické hodinky a díky vyměnitelným páskům jsou vhodné i do společnosti.

Inovace se nevyhnuly ani náramku Fitbit Flex 2. Jeho rozměry se zmenšily a stal se nejmenším zařízením v nabídce společnosti, které ale stále dokáže sledovat spánek, sportovní aktivitu a dokonce i upozornit na nevyřízené notifikace z telefonu. Flex 2 se nezastaví ani před plaváním, a tak dovoluje monitorovat téměř jakýkoliv sport. Mezi příslušenstvím se nyní nenachází nejen klasické sportovní náramky, ale také kovový náramek a přívěsek.

Fitbit Charge 2 bude dostupný za cenu od 4 290 Kč a Fitbit Flex 2 mohou zákazníci koupit již od 2 690 Kč.Úvodní foto: FitbitKomentáře