Nintedo Switch by mohlo získat podporu VR

Gadgety |

Kladli jsme si otázku, co stojí za zpožděním vydání konzole Nintendo Switch až na rok 2017. Jedna z možných teorií hovořila o možné podpoře VR. Ta se sice nepotvrdila, ale zřejmě ještě není všem dnům konec.

Nintedo Switch by mohlo získat podporu VRKladli jsme si otázku, co stojí za zpožděním vydání konzole Nintendo Switch až na rok 2017. Jedna z možných teorií hovořila o možné podpoře VR. Ta se sice nepotvrdila, ale zřejmě ještě není všem dnům konec.

Nintendo se totiž s úspěchem, který měla hra Pokemon GO, začalo o virtuální realitu zajímat. Problém je možná také v tom, že na rozdíl od konzolí PlayStation a Xbox, je Nintendo určeno spíše mladším dětem, u kterých není jasné, jaká jsou bezpečnostní rizika, např. v případě dlouhodobého používání.

Ale mít VR set pro Nintendo by rozhodně bylo prima. Muselo by se vyřešit napájení, protože konzole nemá sama o sobě nijak závratnou výdrž na baterii. Takže je možné, že se dočkáme dalšího příslušenství v podobě VR brýlí.Úvodní foto: NintendoKomentáře