Společnosti Samsung a Tizen vyrobily další chytré hodinky

Gadgety |

Chytrá nositelná zařízení se stávají stále populárnější, společnosti se předhánějí v dalších a dalších generacích chytrých hodinek. Dnes vám představíme nový model chytrých hodinek Samsung Gear S.

Společnosti Samsung a Tizen vyrobily další chytré hodinkyChytrá nositelná zařízení se stávají stále populárnější, společnosti se předhánějí v dalších a dalších generacích chytrých hodinek. Dnes vám představíme nový model chytrých hodinek Samsung Gear S.

Na tomto modelu spolupracovaly společnostni Samsung a Tizen. Co se specifikací týče, jsou podobné nebo skoro shodné s těmi, které nabízejí již v současné době dostupné modely. Hodinky jsou vybaveny dvoupalcovým displejem Super Amoled s rozlišením 360 x 480 pixelů, zabudovaným modulem 3G a spoustou senzorů – akcelerometrem, gyroskopem, kompasem, čidlem srdečního tepu, barometrem a dalšími. 

Hodinky pohání baterie s kapacitou 300 mAh, která by měla postačit na dva dny běžného používání. Používáte nějaké chytré hodinky? Jak se vám na malém displeji pracuje se sociálními sítěmi a titěrnou klávesnici?Úvodní foto: SamsungKomentáře