Velký iPad a hodinky iWatch. Kdy budou a zda vůbec?

Gadgety |

Dlouho se spekulovalo o tom, že i Apple naskočí na vlak s velkými tablety, ale žádné oficiální potvrzené informace se zatím neobjevily. Přesto alespoň zrekapitulujeme co se šíří internetem.

Velký iPad a hodinky iWatch. Kdy budou a zda vůbec?Dlouho se spekulovalo o tom, že i Apple naskočí na vlak s velkými tablety, ale žádné oficiální potvrzené informace se zatím neobjevily. Přesto alespoň zrekapitulujeme co se šíří internetem.

Podle všeho bude dvanáctipalcový tablet Apple dostupný někdy v polovině příštího roku, zatímco hodinky iWatch se poněkud opozdí a to až o půl roku. Tablet prý již testovala společnost Quanta Computer a displeje dostala na starost společnost LG. Premiéra iPadu Maxi v druhé polovině roku by přesně sedla do termínu tradičních akcí Apple, na kterých představuje své nejnovější produkty.

Zpoždění tabletu je údajně následkem problémů spojených s výrobou součástek. Všechny informace je třeba brát s dostatečnou rezervou, společnost Apple totiž ještě vývoj velkého tabletu ani jednou nepotvrdila. O hodinkách iWatch však již řeč byla, takže bychom se v příštím roce měli snad konečně dočkat.Úvodní foto: The Tech Journal, Brett JordanKomentáře