Acer uvádí hned tři nové smartphony řady Liquid

Smartphony |

Společnost Acer chce navázat na úspěch svých předchozích chytrých telefonů a představuje v České republice hned tři nové přístroje. Jmenují se Acer Liquid E3, Liquid Z5 a Liquid Z4. Liší se se nejen výbavou a cenou, ale také určením pro jednotlivé uživatele.

Acer uvádí hned tři nové smartphony řady LiquidSpolečnost Acer chce navázat na úspěch svých předchozích chytrých telefonů a představuje v České republice hned tři nové přístroje. Jmenují se Acer Liquid E3, Liquid Z5 a Liquid Z4. Liší se se nejen výbavou a cenou, ale také určením pro jednotlivé uživatele.

acer liquid E3Nejmenší novinkou Acer je smartphone Liquid Z4, který nabízí čtyřpalcový displej s rozlišením 800 x 480, dvoujádrový procesor s taktem 1,3 GHz a 512 MB operační paměti RAM. Telefon je dále vybaven 4 GB místa pro aplikace a další data, jeho paměť je možné rozšířit pomocí integrované čtečky microSD karet. Zadní fotoaparát je vybaven senzorem s rozlišením 5 megapixelů. Nechybí Bluetooth 4.0 a operační systém Android 4.2. Acer Liquid Z4 se bude prodávat za 2 990 korun.

Přesně o jeden palec větší displej nabízí smartphone Liquid Z5. Jeho pětipalcový displej disponuje rozlišením 854 x 480 pixelů. Procesor je dvoujádrový s taktem 1,3 GHz. Stejná je vnitřní pamět, RAM i fotoaparát, tedy 4 GB. 512 MB a 5 megapixelů. Ani zde nechybí Wi-Fi, Bluetooth 4.0, microSD a micro USB a operační systém Android 4.2 Jelly Bean. V nabídce bude již brzy za 3 990 Kč.

Velmi zajímavý je také poslední z trojice nových přístrojů – Liquid E3. Je vybaven displejem o velikosti 4,7 palce s rozlišením 1280 x 720 pixelů, čtyřjádrovým procesorem s taktem 1,2 GHz a 1 GB operační paměti. Vnitřní paměť je opět stejná, tedy 4 GB. Ovšem o v tomto případě se nabízí možnost rozšíření pomocí microSD karty. Kromě Wi-Fi, 3G připojení a Bluetooth 4.0 jsou zde konektory microSD, micro USB a zadní fotoaparát s rozlišením 13 megapixelů. Operační systém je Android 4.2. Acer Liquid E3 bude k mání za 5 490 Kč.Úvodní foto: AcerKomentáře