Alcatel A7 nabízí 3 GB RAM a osmijádrový procesor

Smartphony |

Společnost TCL Communication představila na veletrhu IFA 2017 v Berlíně smartphone Alcatel A7, dosud nejlépe vybavený model ze své řady A.

Alcatel A7 nabízí 3 GB RAM a osmijádrový procesorSpolečnost TCL Communication představila na veletrhu IFA 2017 v Berlíně smartphone Alcatel A7, dosud nejlépe vybavený model ze své řady A.

Přináší do střední třídy dlouhou výdrž baterie, nadstandardní výkon a 16Mpx fotoaparát. Osmijádrovému procesoru sekundují 3 GB paměti RAM. Baterie o kapacitě 4000 mAh s podporou rychlého nabíjení je schopna zvládnout až třídenní výdrž. Novinka je vybavena 5,5“ Full HD displejem, nechybí čtečka otisků prstů na zadní straně a operační systém Android 7.0 Nougat.

Novince nechybí ani solidní dvojice fotoaparátů. Hlavní foťák nabízí rozlišení 16 MPx, dvoutónový LED blesk, fázové detekční ostření, elektronickou stabilizaci obrazu či HDR. Pozadu nezůstává ani přední 8Mpx kamera s LED bleskem, úhlem záběru 84° a funkcí zkrášlování v reálném čase. 

V Česku a na Slovensku se Alcatel A7 bude prodávat v  černém provedení se zlatými detaily za 5 999 Kč, resp. 229,90 euro.Úvodní foto: AlcatelKomentáře