Alcatel Onetouch Pixi 3 můžete držet i vzhůru nohama

Smartphony |

Alcatel Onetouch uvádí na český trh smartphone Idol 3. Díky symetrickému designu můžete telefon držet „hlavou dolů“ i při volání, prohlížení webu nebo focení a obraz na displeji se vám vždy okamžitě přizpůsobí.

Alcatel Onetouch Pixi 3 můžete držet i vzhůru nohamaAlcatel Onetouch uvádí na český trh smartphone Idol 3. Díky symetrickému designu můžete telefon držet „hlavou dolů“ i při volání, prohlížení webu nebo focení a obraz na displeji se vám vždy okamžitě přizpůsobí.

Idol 3 zaujme také IPS displejem s technologií Technicolor, která věrně reprodukuje barvy a zvyšuje čitelnost i za přímého slunečního světla. O zvuk se starají dva hi-fi reproduktory JBL na přední straně. Fotky zajištuje 13-megapixelová zadní kamera s velkou světelností, která zvládá i fotografování za zhoršených světelných podmínek.

Idol 3 se nabízí ve dvou velikostech. Menší novinka se 4,7-palcovým displejem má čtyřjádrový procesor a HD displej a její cena je 6190 Kč. Větší 5,5-palcová varianta disponuje Full HD displejem a osmijádrovým procesorem a prodává se za 7990 Kč. Oba telefony podporují rychlé mobilní sítě LTE a pracují na operačním systému Android 5.0.

 Úvodní foto: Alcatel OnetouchKomentáře