Alcatel U5 HD nabízí HD displej v cenově dostupném telefonu

Smartphony |

Alcatel U5 HD nabízí díky texturovanému zapínacímu tlačítku, matnému vzorovanému zadnímu krytu a zaoblenému designu neotřelý vzhled, který dokáže zaujmout.

Alcatel U5 HD nabízí HD displej v cenově dostupném telefonuAlcatel U5 HD nabízí díky texturovanému zapínacímu tlačítku, matnému vzorovanému zadnímu krytu a zaoblenému designu neotřelý vzhled, který dokáže zaujmout.

Díky rychlému 4G (LTE) internetu a čtyřjádrovému procesoru zvládne telefon bez problémů i hraní online her nebo streamování videí. Aplikace Phone Guard optimalizuje využití operační paměti a podle potřeby buď přidává výkon nebo naopak šetří baterii.

Easy Mode zobrazí na displeji zjednodušené menu a umožní rychlý přístup k základním aplikacím. Užitečná je i funkce Smart Screen Capture pro pořízení snímku obrazovky a jeho okamžité úpravy bez nutnosti přepínat do dalších aplikací.

Alcatel U5HD je vybaven 5Mpx přední kamerou s bleskem a hlavním 8Mpx fotoaparátem, který dokáže pomocí interpolace pořídit až 13Mpx snímky.

Alcatel U5 HD, který podporuje všechna evropská mobilní LTE pásma, se v ČR a SR začne prodávat tento měsíc za 2799 Kč, resp. 109,99 eur. Na výběr je černá varianta s černým předním panelem a bílá varianta s bílým předním panelem.Úvodní foto: AlcatelKomentáře