Andromeda od Microsoftu na neoficiálních vizualizacích

Smartphony |

Na síti kolují rendery skládacího telefonu Surface Phone, který je možné rozložit a používat jako tablet. Rendery pocházejí z pera Davida Breyera, ten je vytvořil podle patentu, který si Microsoft zaregistroval.

Andromeda od Microsoftu na neoficiálních vizualizacíchNa síti kolují rendery skládacího telefonu Surface Phone, který je možné rozložit a používat jako tablet. Rendery pocházejí z pera Davida Breyera, ten je vytvořil podle patentu, který si Microsoft zaregistroval.

Mohlo by jít o zařízení Andromeda, o kterém se již delší dobu hovoří. Rendery v barvách Surface Laptopu skládacímu zařízení velmi sluší, vypadá trochu jako Nintendo DS. Tvoří jej dva displeje spojené pantem, který působí velmi subtilně a nenápadně. Jedná se o formát, který může dnes působit trochu zastarale, ale vlastně proč ne.

Kromě dvou displejů přidal designér k zařízení také dotykové pero Surface Pen, konektory USB C a speciální oznamovací displej, který by snad mohl fungovat podobně, jako zaoblený roh smartphonu Galaxy S Edge. Andromeda se dá otevřít jako kniha a velikost displeje je najednou dvojnásobná. Vzhledem k tomu, že se jedná pouze a rendery a nikoli oficiální koncept nebo maketu, budeme si muset počkat. Někdo si myslí, že pokud Microsoft toto zařízení opravdu představí, zadělává si na další komerční neúspěch, co si myslíte vy?Úvodní foto: Ryan SmalleyKomentáře