Angry Birds Star Wars pro Android a iOS

Smartphony |

Hra Angry Birds je celosvětovým hitem, o tom není třeba se bavit. Její nejnovější verze má ambice připoutat k sobě ještě širší okruh fanoušků, rozšířený i o milovníky hvězdných válek. Společnost Rovio totiž nejnovější díl populární hry připravila ve spolupráci se studiem LucasArts.

Angry Birds Star Wars pro Android a iOSHra Angry Birds je celosvětovým hitem, o tom není třeba se bavit. Její nejnovější verze má ambice připoutat k sobě ještě širší okruh fanoušků, rozšířený i o milovníky hvězdných válek. Společnost Rovio totiž nejnovější díl populární hry připravila ve spolupráci se studiem LucasArts.

Příběh hry pojednává o zničení Hvězdy Smrti. Naši milí rozzlobení ptáci se proměnili v postavy z filmu, a tak třeba červený pták je Luke Skywalker a jeho speciální zbraní je světelný meč, žlutý pták se převtělil do Hana Sola střílejícího laserovou pistolí atd. Nebdue chybět ani populární „žvejkal“, R2D2 nebo C3PO. Každá z postav – ptáků má speciální vlastnosti, kterými likviduje zelená prasátka – Snouttroopery.

Ve hře vás čeká celkem 131 úrovní, 40 na Tatooine, 40 na Hvězdě Smrti a 40na planetě Dagobah. Jako bonus čeká na hráče dalších 11 úrovní, ve kterých se hráč setká právě s R2D2. Jeho věrný kamarád C3PO zde vystupuje jako explodující zlaté vejce. Zajímavou postavičkou je temný rytíř Jedi v kápi, jehož modré vylny energie odhazují nepřátelská prasátka, krabice i kameny.

Hra je dostupná na AppStore a Google Play.Úvodní foto: RovioKomentáře