Apple vyměňuje baterie u některých iPhonů 6s

Smartphony |

Majitelé některých telefonů Apple 6s, vyrobených od září do října 2015, mají nárok na výměnu přístroje. Podle společnosti způsobuje chyba baterií u velmi malého počtu telefonů náhodné vypnutí telefonu.

Apple vyměňuje baterie u některých iPhonů 6sMajitelé některých telefonů Apple 6s, vyrobených od září do října 2015, mají nárok na výměnu přístroje. Podle společnosti způsobuje chyba baterií u velmi malého počtu telefonů náhodné vypnutí telefonu.

Pokud vlastníte přístroj, který byl vyroben v uvedeném rozmezí, pak máte nárok na jeho bezplatnou výměnu. Stačí dojít k nejbližšímu App Storu nebo autorizovanému prodejci se svým sériovým číslem (a telefonem) a dostanete nový.

Pokud jste už v minulosti platili za opravu této chyby, máte nárok na vrácení peněz. Bohužel se nejedná o první problém, se kterým se Apple musí v posledních týdnech potýkat. Problémy měl také displej přístroje iPhone 6 Plus, kterému blikala část obrazovky a nedalo se s ním pracovat. Celková oprava nebo výměna byla v tomto případě nutná. Bohužel v druhém případě vás oprava bude stát skoro čtyři tisíce korun. Na něčem se vydělávat holt musí...

Víte o nějakém iPhonu, který by se kvůli poruchové baterii vznítil? Úvodní foto: ifixitKomentáře