Asus představuje smartphone ZenFone Live

Smartphony |

Asus uvedl na český trh smartphone ZenFone Live, který nabízí tenké kovové tělo s úzkými rámečky.

Asus představuje smartphone ZenFone LiveAsus uvedl na český trh smartphone ZenFone Live, který nabízí tenké kovové tělo s úzkými rámečky.

Díky tomu 75% přední plochy telefonu zabírá displej, který má velikost pět palců a kryje ho 2,5D sklo zaoblené při okrajích. Zadní pětičlenný 13Mpx fotoaparát disponuje režimy, jako je nízké osvětlení, super rozlišení, HDR, noční režim a mnoha dalšími. Přední kamera telefonu disponuje přisvětlovací LED diodou a dvojnásobnou světelnou citlivostí než běžné telefony. O realistický přenos zvuku se starají hned dva mikrofony s redukcí okolního šumu. včetně DPH.

Srdcem smartphonu je čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 400, kterému sekundují 2 GB operační paměti. Operační systém Android 6.0 Marshmallow disponuje nadstavbou ASUS ZenUI 3.0.

Elegantní design telefonu potěší kovovým povrchem a profilem tenkým jen 7,95 mm, který padne přesně do ruky. 5" IPS displej s HD rozlišením je chráněn 2.5D sklem zaobleným při okrajích. Telefon podporuje všechna evropská mobilní LTE pásma a nabízí také dva sloty na SIM karty, resp. jednu SIM kartu a microSD kartu pro rozšíření 16GB úložiště.

Novinka se v Česku prodává ve třech barevných provedeních (černém, zlatém a růžovém) za 3990 Kč.Úvodní foto: AsusKomentáře