Asus ZenFone GO: Osekaná vlajková loď

Smartphony |

Asus začal na českém trhu prodávat telefon z řady ZenFone, tentokrát s názvem GO (ZC500TG). Novinka, která sází na dobrý poměr ceny a výkonu, je vybavena pětipalcovým IPS HD displejem a 8Mpx zadním fotoaparátem.

Asus ZenFone GO: Osekaná vlajková loďAsus začal na českém trhu prodávat telefon z řady ZenFone, tentokrát s názvem GO (ZC500TG). Novinka, která sází na dobrý poměr ceny a výkonu, je vybavena pětipalcovým IPS HD displejem a 8Mpx zadním fotoaparátem.

Telefon s Androidem ve verzi 5.0 s nadstavbou ZenUI pohání čtyřjádrový 1,3Ghz procesor MediaTek MT6580 a 2 GB paměti RAM. ZenFone GO kromě toho disponuje dvěma také sloty na SIM karty. Telefon je vybaven také GPS, A-GPS, Bluetooth 4.0

Přední fotoaparát má rozlišení 2 megapixely, zadná čočce pomáhá automatické ostření a maximální clona f/2.0. Uživatelé mohou ukládat svá data na úložiště s kapacitou 8 GB, získají také 100 GB na Google Drive, ovšem jen na dva roky. MicroSD slot je možné zaplnit kartou s maximální kapacitou 64 GB. Doživotní je 5GB úložiště Asus WebStorage. Operačním systémem je Android 5.0 Lollipop.

Telefon se v Česku prodává v černé a červené barevné variantě za 3990 Kč.Úvodní foto: AsusKomentáře