Asus ZenFone Laser s laserovým zaostřováním

Smartphony |

Asus uvedl na český trh chytrý telefon ZenFone 2 Laser, který se odlišuje od většiny smartphonů ve své cenové kategorii zadním 13Mpx fotoaparátem s funkcí zaostřování pomocí laseru.

Asus ZenFone Laser s laserovým zaostřovánímAsus uvedl na český trh chytrý telefon ZenFone 2 Laser, který se odlišuje od většiny smartphonů ve své cenové kategorii zadním 13Mpx fotoaparátem s funkcí zaostřování pomocí laseru.

Novinka disponuje pětipalcovým IPS displejem s HD rozlišením, který chrání sklo Corning Gorilla Glass 4. Uvnitř je Qualcomm Snapdragon 410 podpořený 2 GB paměti RAM. Samozřejmostí je podpora všech LTE sítí používaných v Česku.

Data a fotky mohou uživatelé ukládat na úložiště s kapacitou 16 GB, navíc získají doživotních 5 GB na úložišti Asus WebStorage a 100 GB na úložišti Google Drive (na dva roky). Kromě toho je možné paměť rozšířit o dalších 128 GB pomocí microSD karet. Operačním systémem je Android 5.1 Lollipop. Asus ZenFone 2 Laser váží 140 gramů. Prodávat se bude v černé, zlaté a červené barvě za 5490 korun.Úvodní foto: AsusKomentáře