BlackBerry Krypton: bezpečnost ano, poslední trendy nikoli

Smartphony |

To, že se společnost BlackBerry rozhodla používat Android ji možná nevrátí tam, kde dřív byla, ale rozhodně je to lepší než to položit. Jejich nejnovější telefon, KeyOne, se vrací se známou fyzickou klávesnicí, ale vypadá to, že dojde také na smartphony bez klávesnice.

BlackBerry Krypton: bezpečnost ano, poslední trendy nikoliTo, že se společnost BlackBerry rozhodla používat Android ji možná nevrátí tam, kde dřív byla, ale rozhodně je to lepší než to položit. Jejich nejnovější telefon, KeyOne, se vrací se známou fyzickou klávesnicí, ale vypadá to, že dojde také na smartphony bez klávesnice.

Obrázek nového telefonu BlackBeery zveřejnil Evan Blass a i když bude telefon bez fyzické klávesnice, měl by být vybaven klávesnicí virtuální. Podle společnosti TCL, která je partnerem BlackBeery, bude novinka odolná vůči vodě a prachu a podle Blasse se telefon bude jmenovat BlackBerry Motion, krycí název Krypton.

Z obrázku je vidět, že si společnost zatím nedělá starosti s bezrámečkovými a beztlačítkovými telefony – Krypton má rámečky i fyzické tlačítko. Nechybí ani jack pro sluchátka, který zavrhl dokonce i nový Pixel 2. Podle BlackBerry bude telefon opět vybaven skvělým zabezpečením a navíc baterií s výdrží až 26 hodin. No snad to nebude 26 hodin v režimu stand by. Procesorem bude zřejmě Qualcomm Snapdragon 625. Telefon bude mít 4 GB operační paměti RAM a Full HD displej. Úvodní foto: Evan BlassKomentáře