BlackBerry na prodej? Google si brousí zuby

Smartphony |

Společnost BlackBeery to má nahnuté již delší dobu. Nedávno sice obdržela finanční injekci, ale není jisté, na jak dlouho to bude stačit. Poslední informace hovoří o tom, že bude možná na prodej, a že Google, Samsung a nebo třeba Intel o ni budou mít zájem.

BlackBerry na prodej? Google si brousí zubySpolečnost BlackBeery to má nahnuté již delší dobu. Nedávno sice obdržela finanční injekci, ale není jisté, na jak dlouho to bude stačit. Poslední informace hovoří o tom, že bude možná na prodej, a že Google, Samsung a nebo třeba Intel o ni budou mít zájem.

Podnikové odvětví si rozhodně zaslouží kvalitní tablety a smartphony a Microsoft nevyhovuje všem. Aby mohla kanadská společnost BB taková zařízení dále nabízet, bude zřejmě muset pod ochranná křídla větší společnosti, která dodá finance a nejspíš také restrukturalizaci.

Nezapomínejme také na fakt, že díky bezpečnosti je BlackBerry častou volbou politiků a jiných veřejně činných osobností. Příkladem za všechny by mohl být třeba Barack Obama. BlackBerry nabízí velmi zajímavá zařízení, bezpečnost a dobrý operační systém (BB 10 je skutečně dobrý), Google by mohl nabídnout cloudové služby a neomezený email, Samsung skvělé displeje, procesory a design. Která společnost by podle vás prospěla BlackBerry nejvíce?Úvodní foto: © Research In MotionKomentáře