Computex 2016: Asus představuje telefony Zenfone 3

Smartphony |

Asus odstartovat svou prezentaci na veletrhu Computex skutečně ve velkém stylu. Řada chytrých telefonů Zenfone 3 obsahuje tři smartphony, které si jsou na první pohled hodně podobné, na druhý ovšem také velmi rozdílené.

Computex 2016: Asus představuje telefony Zenfone 3Asus odstartovat svou prezentaci na veletrhu Computex skutečně ve velkém stylu. Řada chytrých telefonů Zenfone 3 obsahuje tři smartphony, které si jsou na první pohled hodně podobné, na druhý ovšem také velmi rozdílené.

Zenfone 3, tedy základní model této řady je vybaven displejem o velikosti 5,5 palce, procesorem Qualcomm Snapdragon 625 a fotoaparátem s rozlišením 16 megapixelů, že vám to nezní jako základní model? Až na zbytečně velký displej není „trojce“ moc co vytknout. Nabízí přední kameru s rozlišením 8 megapixelů, 4 GB RAM a 64 GB místa pro ukládání dat. Nechybí čtečka otisků prstů či USB C. Telefon tvoří dva skleněné panely, které drží pohromadě kovový rám. K dostání bude ve zlaté (ech...), modré, černé a bílé barvě.

Model Zenfone 3 Deluxe tvoří hliníkové tělo, OLED displej o velikosti 5,7 palců s rozlišením 1080 pixelů. Uvnitř je procesor Qualcomm Snapdragon 820. Zadní kamera má rozlišení 23 megapixelů. Ani zde nechybí USB C 3.0, (maximálně) 6 GB RAM a zbytek je skoro stejný, jako u modelu Zenfone 3. Barvné varianty jsou následující: šedá, stříbrná a zlatá (ech...).

Třetí Zenfone 3 se jmenuje Ultra a nabízí displej s úhlopříčkou 6,8 palců (takže je to spíš malý tablet na telefonování) s Full HD rozlišením. Uvnitř je Snapdragon 625, 4 GB RAM a stejný fotoaparát, jaký má model Deluxe. Také zde nechybí USB C 3.0, navíc je tu DisplayPort pro streamování 4K videa a baterie s kapacitou 4600 mAh. Barvy: šedá, stříbrná a růžová (wtf?).Úvodní foto: AsusKomentáře