Doogee T3. Bude či nebude k dostání?

Smartphony |

Od představení telefonu Doogee T3 uběhl už rok a nyní to konečně vypadá, že by se mohl dostat na pulty (vybraných) obchodů. Nejedná se totiž o jen tak ledajaký smartphone a rozhodně nebude pro každého.

Doogee T3. Bude či nebude k dostání?Od představení telefonu Doogee T3 uběhl už rok a nyní to konečně vypadá, že by se mohl dostat na pulty (vybraných) obchodů. Nejedná se totiž o jen tak ledajaký smartphone a rozhodně nebude pro každého.

Spoustě zájemců již došla trpělivost a pořídili si telefon jiné značky. Výrobce tvrdí, že telefon si prošel pečlivým ročním vývojem, a že se na trh dostane již brzy. O luxusní vzhled se postará kožená zadní strana vyrobená z kůže krokodýla nebo telete. Tělo přístroje je z titanu, na horní hraně, kde většinou bývá tlačítko pro zapnutí přístroje nebo jack pro sluchátka se nachází stavový displej.

Hardwarové specifikace telefonu nejsou přesně známy, ale podle nedávní tiskové zprávy výrobce, bude Doogee T3 vybaven zadním fotoaparátem s rozlišením 13 megapixelů s funkcí PDAF a stabilizací obrazu, přední fotoaparát má mít rozlišení 8 megapixelů. Telefon bude osazen čtyřmi reproduktory. Operačním systémem by měl být Android 6.0 Marshmallow, doplněný o bezpečnostní funkce Doogee.

Vzhledem falešným obrázkům zobrazujícím vzhled telefonu které kolují po internetu, vydal výrobce sadu vlastních fotografií, na kterých je vidět jeho „skutečná podoba“. Takže kdy bude telefon skutečně k dostání?Úvodní foto: DoogeeKomentáře