Evolveo představuje čtyřjádrový smartphone XtraPhone 5.3 Q4

Smartphony |

Společnost Evolveo uvádí na trh další ze svých zajímavých chytrých telefonů. Novinka se jmenuje Evolveo XtraPhone 5.3 Q4. Telefon je vybaven velkým displejem a čtyřjádrovým procesorem o taktu 1,5 GHz.

Evolveo představuje čtyřjádrový smartphone XtraPhone 5.3 Q4Společnost Evolveo uvádí na trh další ze svých zajímavých chytrých telefonů. Novinka se jmenuje Evolveo XtraPhone 5.3 Q4. Telefon je vybaven velkým displejem a čtyřjádrovým procesorem o taktu 1,5 GHz.

Telefon podporuje funkci Dual SIM. Kromě čtyřjárového procesoru je k dispozici také 1 GB operační paměti RAM, displej s úhlopříčkou 5,3 a rozlišením 960 x 540 pixelů a vnitřní paměť o kapacitě 16 GB s možností rozšíření o dalších 32 GB pomocí microSD karty.

XtraPhone 5.3 podporuje kromě Wi-fi a Bluetooth také 3G přenosy a navíc dostanou uživatelé 2 měsíce internetu zdarma. Zadní fotoaparát je vybaven senzorem s rozlišením 8 megapixelů a funkcemi HDR či panorama. Speciální funkcí je potom Wi-Fi tethering, která umožňuje proměnit smartphone ve Wi-Fi hotspot. Doporučená cena Evolveo XtraPhone 5.3 Q4 je 5 490 Kč s DPH. Pro více informací navštivte stránky společnosti Evolveo.Úvodní foto: EvolveoKomentáře